Jak nakupovat

O co se jedná?

Nabízíme Vám moderní a vtipná kreslená svatební oznámení (a další tiskoviny) určená těm, kteří chtějí své příbuzné, známé a hosty zaujmout a zachovat si památku na svůj velký svatební den.

Jaká je kvalita tiskovin?

Všechny tiskoviny jsou tištěny na profesionálním digitálním tiskařském stroji na leslký nebo matný křídový papír o gramáži 300g.

Jaký je rozměr tiskovin?

U svatebních oznámení a pozvánek ke stolu nabízíme dva základní rozměry. Na výšku - 150 x 100 mm. Na šířku - 210 x 100 mm. Budete-li si ale přát, jsou možné jakékoliv jiné rozměry.

Kolik zaplatím?

Základní a maximální cena je uvedena v detailu každé tiskoviny (pohybuje se v rozmezí 10 - 25 Kč). V této ceně jsou již zahrnuty kvalitní obálky značky Send Me Laid ke svatebním oznámením. Dále získáte slevu a další bonusy v závislosti na celkové výši Vaší objednávky. Pro více podrobností si prohlédněte [... Ceník / systém slev].

Jak dlouho trvá výroba a dodání?

Maximálně do 2 pracovních dnů od učinění Vaší objednávky Vám zašleme náhled zpracovaných tiskovin s Vašimi údaji a požadavky ke schválení či korekturám. Po Vašem finálním schválení jsou tiskoviny odeslány do tiskárny. Poté bude trvat zhruba 10 dnů, než Vám budou tiskoviny poštou doručeny. Celkem tedy prosím počítejte s přibližně 2 - 3 týdny.

MOTTA NA SVATEBNÍ OZNÁMENÍ

Usměj se lásko třeba slzami, když jméno vepsali jsme ke jménu, my dnes to zlaté slunce nad námi vzali jsme do dvou našich prstenů.
F. Branislav

DALŠÍ MOTTA >

Svatební magazín informace a zajímavosti ze svatebního světa. | Svatební video jinak |

TOPlist